Radosław Wyrzykowski

Radosław Wyrzykowski – Wielkie osiągnięcia są wynikiem chęci do ciągłego rozwoju i współpracy.

Pomagam klubom, sztabom szkoleniowym, zespołom i zawodnikom pokonywać wyzwania i zwyciężać w siatkówce. Skupiam się przede wszystkim na ludziach. Efekty są następstwem tego celu.

Z wykształcenia menedżer sportu oraz instruktor piłki siatkowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz coach Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Wykorzystuję coaching sportowy oraz narzędzia treningu mentalnego w pracy z zawodnikami i zawodniczkami oraz trenerami siatkówki plażowej i halowej z Plus Ligi, Orlen Ligi, I i II Ligi Kobiet i Mężczyzn oraz reprezentantami Polski.

Przez sześć lat prowadziłem wykłady i warsztaty na AWF Wrocław z rozwiązywania konfliktów, podejmowania decyzji, wprowadzenia do coachingu. Jestem również wykładowcą Konferencji Licencyjnych PZPS.

Poza pracą w sporcie jestem menedżerem ds. szkoleń i rozwoju, trenerem i coachem w biznesie. Dostarczam narzędzia i rozwiązania, które wspierają rozwój organizacji w ciągle zmieniającym się środowisku biznesowym.

W wolnym czasie regularnie gram w siatkówkę halową i plażową, na perkusji w zespole rockowym oraz czytam i oglądam wszystko, co związane z wpływem technologii na życie człowieka.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni prelegentMatylda Olek
Następny PrelegentEwa Serwotka