Grzegorz Więcław

grzegorz-wieclaw

Jest absolwentem wydziału psychologii na Simon Fraser University w Vancouver (Kanada) oraz psychologii sportu na University of Jyvaskyla (Finlandia). W ramach pracy dyplomowej przez dwa lata prowadził badania przy Fińskim Ośrodku Badań nad Sportami Olimpijskimi KIHU nad wczesną specjalizacją sportową, które zostały wyróżnione trzecią nagrodą na konferencji Europejskiej Federacji Psychologii Sportu FEPSAC w Paryżu (maj 2013).

Obecnie zawodowo zajmuje się praktyczną psychologią sportu i treningiem mentalnym współpracując z zawodnikami, trenerami, nauczycielami WF oraz różnymi organizacjami sportowymi i nie tylko sportowymi. Jest zaangażowany w pracę z reprezentacją Polski w rugby na wózkach, profesjonalnymi klubami w żużlu i futsalu oraz szkołami sportowymi w swoim regionie.

Zrzeszony w Europejskiej Federacji Psychologii Sportu FEPSAC, działa w zarządzie Europejskiego Stowarzyszenia Młodych Psychologów Sportu ENYSSP. Ciągle poszukuje kreatywnych sposobów na przedstawianie i aplikowanie psychologii sportu w taki sposób, aby trening mentalny jeszcze lepiej docierał do docelowego grona odbiorców. Sam uwielbia ruch, szczególnie w postaci aktywności fizycznej, podróży oraz własnego rozwoju osobistego. Jego motto to: „Głowa Rządzi!” Więcej na: www.glowarzadzi.pl.


PODZIEL SIĘ
Poprzedni prelegentMarta Pawlicka
Następny PrelegentEwa Stellmach